Profesjonalne usługi wizualizacji reklamowej

Cześć, dzień dobry!

Bardzo miło nam gościć Państwa na stronie internetowej TechgrafQ. Jesteśmy firmą z Poznania, z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Świadczymy profesjonalne usługi wizualizacji reklamowej – jesteśmy producentem najwyższej jakości gablot ogłoszeniowych oraz informacyjnych, a także nośników reklamowych typu citylight i scroll (inaczej rollposter).

Nowością wśród naszego asortymentu są nośniki reklamowe z wyświetlaczami cyfrowymi. Gablota LCD czy ekran LED to bardzo atrakcyjne wizualnie urządzenia, które cechuje niezwykle wygodny i intuicyjny sposób zdalnej obsługi. Wystarczy dostęp do Internetu. Takie gabloty cyfrowe, w przeciwieństwie do gablot tradycyjnych, umożliwiają zmianę komunikatów w czasie rzeczywistym – dostosowywanie ich do pory dnia czy okoliczności. Za sprawą nowoczesnych technologii, które sprawiają, że przekaz jest bardzo atrakcyjny wizualnie, przyciągają uwagę odbiorców. Dzięki temu, że stanowią naturalne elementy małej architektury i wpisują się w estetykę przestrzeni miejskiej, są dalekie od nachalnych przekazów reklamowych, które większość z nas zna z telewizji czy Internetu. Ponadto znajdują się w najbardziej uczęszczanych lokalizacjach i docierają do ogromnej liczby osób każdego dnia.

Dlatego też coraz częściej pojawiają się w przestrzeni publicznej – a my jesteśmy dumni, że przy naszym skromnym udziale takie nowoczesne nośniki mogą znaleźć się w każdym zakątku naszego pięknego kraju. Realizujemy bowiem projekty na terenie całej Polski.

Nasza oferta znajduje odbiorców wśród zdecydowanej większości jednostek administracji publicznej, instytucji sportowych i kulturalno-rozrywkowych, firm budowlanych, developerów, zarządców nieruchomości, sieci handlowych, agencji reklamowych, a także prywatnych inwestorów.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiamy,

Niebieski napis przejdź do sklepu na białym tle, służy jako przycisk przenoszący do sklepu online w którym znajdują się m.in. nowoczesne nośniki urządzenia reklamowe.