Nasze realizacje produktów do wizualizacji reklamy

Jako producent z 15-letnim doświadczeniem w branży mamy w swoim portfolio liczne i różnorodne realizacje produktów do wizualizacji reklamy. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne, gdyż zależy nam na spełnieniu oczekiwań naszych Klientów i na długoterminowych współpracach.

Wśród naszych realizacji są zarówno gabloty tradycyjne, jak i cyfrowe gabloty reklamowe .Oprócz produkcji urządzeń reklamowych zajmujemy się ich dostawą, montażem oraz obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną. Dzięki temu Klienci mają pewność, że ich urządzenia są pod fachową opieką także po zakupie.

Współpracujemy z instytucjami publicznymi i przedsiębiorstwami. Realizujemy projekty m.in. dla urzędów, hoteli i centrów konferencyjnych, galerii handlowych, muzeów, kin, teatrów.

Poznajemy potrzeby Klientów i doradzamy im w wyborze satysfakcjonującego rozwiązania. Jednostkom budżetowym oferujemy możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności.

 

Galeria realizacji

Systemy informacji wizualnej TechgrafQ są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidność konstrukcji naszych tablic, gablot, wyświetlaczy znajduje odzwierciedlenie w zadowoleniu Klientów, którzy darzą naszą firmę wyjątkowym zaufaniem. Poniżej przedstawiamy przykłady naszych realizacji w formie galerii zdjęć i wideo, dzięki czemu mogą Państwo przekonać się, jak prezentują się nasze produkty:

 

 

Niebieski napis przejdź do sklepu na białym tle, służy jako przycisk przenoszący do sklepu online w którym znajdują się m.in. nowoczesne nośniki urządzenia reklamowe.