Grafika w pastelowych kolorach przedstawiająca budynek, na tle którego widać dwa wyświetlacze wewnętrzne

Wyświetlacz reklamowy wewnętrzny – digital display indoor

W odróżnieniu od tradycyjnej gabloty, w której umieszczane są reklamy, wyświetlacz reklamowy wewnętrzny stanowi rodzaj nowoczesnej gabloty cyfrowej. Nie bez powodu wyświetlacze cyfrowe określa się jako następców gablot reklamowych citylight. Są bowiem czymś więcej niż plakaty, które cechują się statycznymi przekazami.

Gabloty cyfrowe jeszcze mocniej przyciągają uwagę odbiorców. Dzieje się tak za sprawą interaktywnych przekazów, dzięki którym zyskują oni poczucie, że są w samym środku wydarzeń. Technologia cyfrowa oraz związana z nią możliwość modyfikacji komunikatów w każdej chwili sprawiają ponadto, że personalizacja przekazu zyskuje głębszy wymiar. Potencjalni Klienci mają okazję przekonać się, że ich potrzeby są jeszcze w większym stopniu zauważane.

 

Jakie wyświetlacze reklamowe wewnętrzne oferujemy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ekspozytory reklamowe znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, które różnią się od siebie m.in. wielkością, wystrojem, natężeniem ruchu. Dlatego oferujemy wyświetlacze reklamowe wewnętrzne w różnych wariantach.

Znajdą Państwo u nas wyświetlacze reklamowe, które przeznaczaliśmy do jedno i dwustronnej ekspozycji. Jednym z naszych urządzeń jest monitor reklamowy LCD wiszący, w 3 wersjach, zależnie od rozmiaru przekątnej. Wyposażyliśmy go m.in. w odtwarzacz multimedialny, który wyświetla wszystkie filmy i pliki graficzne. Jego obudowa jest z aluminium, które pomalowaliśmy na kolor biały.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych propozycji.

 

Zalety digital display indoor

Nośniki cyfrowe INDOOR już na dobre zagościły w takich miejscach jak dworce, lotniska, przejścia podziemne, hale sportowe, centra handlowe, obiekty kulturalno – rozrywkowe i wiele innych miejsc publicznych.

Dzięki atrakcyjności i aktywnym treściom, które można zmieniać w czasie rzeczywistym, są bezkonkurencyjne względem takiej formy przekazu jak tradycyjny billboard, plakat czy folder. Swoją dynamiką przewyższają również rollposter reklamowy.

Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Odtwarzają w nieograniczonych ilościach filmy, obrazy, tekst pisany. Mogą pokazać  czas, pogodę, kursy walut.

I wreszcie co najważniejsze… zdalna obsługa! Sterują Państwo urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy dostęp do Internetu.

Jeszcze nigdy aktualizacja reklam czy komunikatów nie była tak szybka, tak prosta i tak tania.
Polecamy!

Niebieski napis przejdź do sklepu na białym tle, służy jako przycisk przenoszący do sklepu online w którym znajdują się m.in. nowoczesne nośniki urządzenia reklamowe.