Grafika w pastelowych kolorach, w tle widać ulicę, wiadukt oraz samochody, a na pierwszym planie znajduje się wyświetlacz reklamowy zewnętrzny z plakatem Linkin Park, oraz wyświetlacz zawieszony na ulicznej lampie z plakatem serialu Dom z Papieru
.Cyfrowe wyświetlacze LCD są formą reklamy outdoorowej, czyli zewnętrznej. Zaliczają się do tzw. mebli ulicznych, czyli elementów małej architektury, które kształtują estetykę przestrzeni miejskiej. Dostarczając Państwu ekskluzywne cyfrowe gabloty zwracamy uwagę na fakt, że pełnią one nie tylko funkcję informacyjną czy reklamową, ale również stanowią ważny element miejskiego krajobrazu.

Czym są gabloty cyfrowe? To nowoczesna wersja swoich poprzedników czyli citylightów i rollposterów. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Antykorozyjna, wodoszczelna i pyłoszczelna konstrukcja.

Hartowane szkło zabezpieczające, grubości 6mm, na przednim panelu o wysokiej przepuszczalności światła, czytelne również w świetle słonecznym. Łatwy dostęp serwisowy, otwieranie z dwóch stron, z dołu do góry na siłownikach gazowych.

Wysokiej jakości przemysłowe ekrany LCD gwarantują możliwość nieprzerwanej pracy 24 godziny na dobę. Urządzenie odtwarza w nieograniczonych ilościach filmy, obrazy, tekst pisany, pokazuje godzinę i temperaturę.

I wreszcie co najważniejsze… zdalna obsługa! Sterujesz urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do internetu. Jeszcze nigdy aktualizacja reklam czy komunikatów nie była tak szybka, tak prosta i tak tania.

Polecamy!