Grafika w pastelowych kolorach, w tle widać ulicę, wiadukt oraz samochody, a na pierwszym planie znajduje się wyświetlacz reklamowy zewnętrzny z plakatem Linkin Park, oraz wyświetlacz zawieszony na ulicznej lampie z plakatem serialu Dom z Papieru
.

Wyświetlacz reklamowy zewnętrzny – digital display outdoor

Wyświetlacz reklamowy zewnętrzny jest przykładem zastosowania gabloty cyfrowej w przestrzeni outdoor. Tego typu gablota reklamowa zewnętrzna może nam towarzyszyć podczas drogi do pracy, na zakupy, w trakcie podróży środkami komunikacji lub samochodem. To oczywiście tylko przykłady różnych miejsc, w których naszą uwagę przyciągają intrygujące i dynamiczne komunikaty, obrazy, symbole. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych przekazów reklamowych, które znamy z telewizji czy Internetu, są naturalnym elementem otoczenia, w którym na co dzień przebywamy. Dzięki temu nie mamy poczucia, że jesteśmy atakowani reklamą z każdej strony i przy każdej okazji.

 

Co wchodzi w skład naszej oferty?

Oferujemy Państwu gabloty cyfrowe zewnętrzne różnego typu, które produkujemy z użyciem odmiennych technologii prezentacji treści. Dzięki temu mogą Państwo z większą dokładnością dopasować produkt do swoich oczekiwań. Przy jego wyborze istotne jest bowiem m.in. w jakim miejscu będzie się znajdować i na jakiej wysokości.

Nasza oferta obejmuje zarówno reklamę LCD, jak i reklamę LED. Wyświetlacze LED gwarantują bardzo wysoką rozdzielczość, która sprawia, że obraz jest wyrazisty, a szczegóły są dokładnie odtworzone. Takie wyświetlacze możemy zamontować na różnych wysokościach. Są odporne na trudne warunki pogodowe oraz promieniowanie UV – doskonale radzą sobie w miejscach o dużym nasłonecznieniu.

Oferujemy Państwu gabloty cyfrowe z wyświetlaczami LCD – o różnych rozmiarach przekątnych, jedno i dwustronne. Wśród naszych urządzeń znajdą Państwo również m.in. billboard LED, który jest przystosowany do montażu na słupach lub powierzchniach płaskich. Jego obudowę wykonujemy z aluminium, które zabezpieczamy dodatkowo powłoką antykorozyjną.

Zachęcamy do przyjrzenia się całej naszej ofercie wyświetlaczy.

 

Jakie korzyści daje digital display outdoor?

Cyfrowe wyświetlacze LCD i reklama uliczna LED to formy reklamy outdoorowej, czyli zewnętrznej. Zaliczają się do tzw. mebli ulicznych, czyli elementów małej architektury, które kształtują estetykę przestrzeni miejskiej. Dostarczając Państwu ekskluzywne cyfrowe gabloty zwracamy uwagę na fakt, że pełnią one nie tylko funkcję informacyjną czy reklamową, ale również stanowią ważny element miejskiego krajobrazu.

Gabloty cyfrowe to nowoczesna wersja swoich poprzedników, czyli tradycyjnych citylightów i rollposterów. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Ich konstrukcja jest antykorozyjna, wodoszczelna i pyłoszczelna.

Wyposażamy je w hartowane szkło zabezpieczające o grubości 6 mm, na przednim panelu o wysokiej przepuszczalności światła, czytelne również w świetle słonecznym. Wyróżnia je łatwy dostęp serwisowy, otwieranie z dwóch stron, z dołu do góry na siłownikach gazowych. Wysokiej jakości przemysłowe ekrany LCD gwarantują możliwość nieprzerwanej pracy 24 godziny na dobę. Urządzenie odtwarza w nieograniczonych ilościach filmy, obrazy, tekst pisany, pokazuje godzinę i temperaturę.

I wreszcie co najważniejsze… zdalna obsługa! Sterują Państwo urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Jeszcze nigdy aktualizacja reklam czy komunikatów nie była tak szybka, tak prosta i tak tania.

Polecamy!

 

 

Niebieski napis przejdź do sklepu na białym tle, służy jako przycisk przenoszący do sklepu online w którym znajdują się m.in. nowoczesne nośniki urządzenia reklamowe.