Nowoczesne gabloty reklamowe

W obecnych czasach gabloty reklamowe prezentują się całkiem inaczej niż choćby dekadę temu. Jako producenci przywiązujemy ogromną uwagę do wytrzymałości i stabilności ich konstrukcji. Dzięki temu mogą być eksploatowane przez długie lata, niezależnie od warunków atmosferycznych. Do przeszkleń używamy zwykle bezpiecznego i wytrzymałego szkła hartowanego. Wyposażamy gabloty w całościowe lub częściowe oświetlenie LED, które zapewnia zarówno wysoką jasność, jak i spore oszczędności. W porównaniu do żarówek tradycyjnych – zużycie energii jest bowiem blisko o 90% niższe.

Czytaj dalej

Jako producent najwyższej jakości gablot ogłoszeniowych, informacyjnych, reklamowych różnego typu – śledzimy na bieżąco wszelkie trendy oraz innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Pozwala nam to oferować Państwu produkty nowoczesne, które wykonujemy wyłącznie z materiałów mających wymagane certyfikaty i spełniających obowiązujące normy. Podkreślmy, że nasza gablot reklamowych jest bardzo konkurencyjna.

Gabloty reklamowe zewnętrzne z naszej oferty

Wiemy, że gabloty reklamowe zewnętrzne to istotny element komunikacji wizualnej każdej marki. Wiemy też, że Klienci zwracają uwagę zarówno na sam przekaz, jak i na jego obudowę. Dlatego produkujemy gabloty, które cechują się estetyką i elegancją. Ramy wykonujemy z profili aluminiowych, które zabezpieczamy przed korozją za pomocą lakierowania proszkowego. Oferujemy gabloty o jedno i dwustronnej ekspozycji. Gabloty cyfrowe wyposażamy dodatkowo w inteligentne systemy chłodzenia i ogrzewania.

W naszym sklepie znajdą Państwo np. gabloty reklamowe citylight. Oferujemy je w różnych modelach i konfiguracjach. Produkujemy także gabloty cyfrowe tego typu.

Nasze gabloty cyfrowe mają m.in. ekrany LCD, które pracują w sposób ciągły przez 24 godziny na dobę. Wyposażamy je w solidne i wytrzymałe stalowe podstawy nośne. Montażu dokonujemy za pomocą śrub rozporowych – na betonowej stopie fundamentowej. Śruby (inaczej kotwy) rozporowe doskonale sprawdzają się do wszelkich mocowań na twardym podłożu oraz związanych z dużymi obciążeniami. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamocowanie gabloty jest naprawdę mocne i stabilne.

Dodajmy, że nasze gabloty są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne, w tym trudne warunki pogodowe. Posiadają kod ochrony IP65, który oznacza, że są zabezpieczone przed wnikaniem jakichkolwiek pyłów do wnętrz oraz przed strugami wody pochodzącymi z dowolnego kierunku.

Czym jest tablica reklamowa zewnętrzna?

Warto zaznaczyć, że tablica reklamowa zewnętrzna to nie to samo co gablota reklamowa. Tablica, w przeciwieństwie do gabloty, nie ma drzwi. Jednak podobnie jak gablotę reklamową zewnętrzną możemy zamontować ją np. na ścianie budynku czy specjalnych słupach lub fundamentach. Tablica reklamowa o dużych rozmiarach to tradycyjny billboard, który nadal jest jednym z najbardziej popularnych, choć już nie najbardziej nowoczesnych, nośników reklamowych w naszym kraju.

Niezależnie od wielkości – tablica reklamowa zewnętrzna jest statyczną formą przekazu. Inaczej jest w przypadku cyfrowych ekranów reklamowych, gdzie przekaz jest dynamiczny. Podobnie jest w przypadku nowoczesnych billboardów elektronicznych, na których możemy np. zmieniać treści, obrazy czy wyświetlać prezentację multimedialną.

Zachęcamy do obejrzenia naszych gablot reklamowych i skorzystania z naszej bardzo konkurencyjnej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru naszego asortymentu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

CITYLIGHT CYFROWY 65″ EKRAN LCD

1,23  zawiera VAT
Uwaga! Produkt podlega indywidualnej wycenie. Prosimy o kontakt telefoniczny +48 792 000 141 lub mailowy gablotypoznan@gmail.com. Przepraszamy za utrudnienia. Wymiary konstrukcji – 980 x 2100 x 264 mm Dwustronna ekspozycja – ekran LCD 4K Orientacja: portret – 65” Rama – profile aluminiowe. Przeszklenie – szyba hartowana 6mm. Drzwi unoszone na siłownikach gazowych. Stalowa podstawa nośna. Przedmiot dostępny na zamówienie. Termin realizacji wynosi około 8-10 tygodni.

GABLOTA REKLAMOWA 65″ EKRAN LCD

1,23  zawiera VAT
Uwaga! Produkt podlega indywidualnej wycenie. Prosimy o kontakt telefoniczny +48 792 000 141 lub mailowy gablotypoznan@gmail.com. Przepraszamy za utrudnienia. Wymiary konstrukcji – 980 x 2100 x 264 mm Jednostronna ekspozycja – ekran LCD 4K Orientacja: portret – 65” Rama – profile aluminiowe. Przeszklenie – szyba hartowana 6mm. Drzwi unoszone na siłownikach gazowych. Stalowa podstawa nośna. Przedmiot dostępny na zamówienie. Termin realizacji wynosi około 8-10 tygodni.

GABLOTA ZEWNĘTRZNA 75″ EKRAN LCD

1,23  zawiera VAT
Uwaga! Produkt podlega indywidualnej wycenie. Prosimy o kontakt telefoniczny +48 792 000 141 lub mailowy gablotypoznan@gmail.com. Przepraszamy za utrudnienia. Wymiary konstrukcji – 1082 x 2400 x 264 mm Dwustronna ekspozycja – ekran LCD 4K Orientacja: portret – 75” Rama – profile aluminiowe. Przeszklenie – szyba hartowana 6mm. Drzwi unoszone na siłownikach gazowych. Stalowa podstawa nośna. Przedmiot dostępny na zamówienie. Termin realizacji wynosi około 8-10 tygodni.

TOTEM REKLAMOWY 75″ EKRAN LCD

1,23  zawiera VAT
Uwaga! Produkt podlega indywidualnej wycenie. Prosimy o kontakt telefoniczny +48 792 000 141 lub mailowy gablotypoznan@gmail.com. Przepraszamy za utrudnienia. Wymiary konstrukcji – 1082 x 2400 x 264 mm Jednostronna ekspozycja – ekran LCD 4K Orientacja: portret – 75” Rama – profile aluminiowe. Przeszklenie – szyba hartowana 6mm. Drzwi unoszone na siłownikach gazowych. Stalowa podstawa nośna. Przedmiot dostępny na zamówienie. Termin realizacji wynosi około 8-10 tygodni.