Citylight i Rollposter (zwane też Lightbox czy Scroll) są formą reklamy outdoorowej, czyli zewnętrznej. Zaliczają się do tzw. mebli miejskich, czyli elementów małej architektury, które kształtują estetykę przestrzeni miejskiej. Dostarczając Państwu gabloty typu Citylighty i Rollposter zwracamy uwagę na fakt, że pełnią one nie tylko funkcję reklamową, ale również stanowią element miejskiego krajobrazu.

Citylight to nośnik, gdzie eksponujemy jedną nieruchomą reklamę/plakat. Rollposter dzięki mechanizmowi do przewijania plakatów pozwala jedno pole ekspozycji wykorzystać do pokazania nawet sześciu plakatów, które pojawiają się rotacyjnie.

Gabloty z ruchomą reklamą są o wiele skuteczniejsze niż zwykłe plakaty. Zmieniający się obraz przyciąga wzrok, reklamodawca może przekazać więcej treści. Gablota, która jest ładnie podświetlona, zachęca do przyjrzenia się treści plakatu, nawet gdy wokół jest ciemno. 

Citylight i Rollposter przyjmują formę podświetlonej tablicy reklamowej. Oferujemy dwie wielkości powierzchni reklamowej 1,2×1,8m oraz 1×1,6m. Do budowy bryły gabloty wykorzystane są profile alumniniowe. Przeszklenie wykonywane jest ze szkła hartowanego. Aluminiowa rama zamykana jest na klucz, co umożliwia łatwą i wygodną wymianę plakatu. Konstrukcja jest mocowana do utwardzonego podłoża w sposób trwały i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Citylighty oraz Rollpostery to reklama backlight, czyli oświetlana od tyłu – stosujemy nowoczesną i ekonomiczną instalację ledową.

Oferujemy kilka modeli o jednakowych funkcjach, ubranych w różne bryły zewnętrzne. Do Państwa należy wybór, który z modeli najlepiej wpisze się w swoje nowe miejsce. W razie wątpliwości służymy fachową poradą.