Rollposter reklamowy

 

Rollposter reklamowy jest rodzajem reklamy outdoorowej, który uważa się za bardziej skuteczny od plakatów citylight. Decyduje o tym jeden element – ten sam, który odróżnia go od plakatów tego typu. Rollposter to gablota z ruchomą reklamą. W jej polu ekspozycyjnym może pojawić się nawet 6 plakatów. W przypadku rollpostera dwustronnego istnieje więc możliwość wyświetlania aż 12 plakatów! Przekaz reklamowy zyskuje więc dynamikę i różnorodność. Treści, symbole, obrazy zmieniają się cyklicznie, co wzmaga czujność odbiorców. Rollpostery są więc tym rodzajem mebli miejskich, w których plakaty są w rotacyjnym, ciągłym ruchu.

 

Jakie rollpostery reklamowe oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje rollposterów reklamowych. Produkujemy rollpostery jedno i dwustronne, o dwóch wielkościach powierzchni reklamowych: 100×160 cm i 120×180 cm. Rollpostery jednostronne mogą wyświetlać maksymalnie do 6 plakatów, zaś dwustronne od 7 do 12 plakatów.

Ze względu na mechanizm przewijania plakatów rollposter reklamowy jest również określany jako scroll banner – reklama, czyli reklama przewijana. Każde nasze urządzenie tego typu wyposażamy w solidny i trwały mechanizm przewijania plakatów. Ekspozycja plakatów odbywa się płynnie i bez zakłóceń.

Nasze rollpostery mają instalację LED, która oprócz energooszczędności gwarantuje równomierne oraz intensywne oświetlenie plansz reklamowych. Dzięki temu przyciągają one uwagę niezależnie od pory dnia i warunków pogodowych. Dodajmy, że rollpostery są reklamą backlight, czyli podświetlaną od tyłu.

Szyby wykonujemy ze szkła hartowanego, które jest szkłem o wyższych walorach użytkowych. Cechuje je większa trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rollposterów reklamowych. W przypadku wątpliwości czy pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji.