TechgrafQ – kontakt z naszą firmą

Zapraszamy do współpracy z firmą TechgrafQ – kontakt z naszą firmą mogą Państwo nawiązać telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej siedzibie na poznańskim Świerczewie.

Wszystkim z Państwa, zainteresowanym naszą ofertą systemów informacji wizualnej: gablot różnego rodzaju, wyświetlaczy, citylightów, rollposterów, wyświetlaczy cyfrowych – polecamy współpracę z naszą firmą. Zapewniamy fachowość i najwyższy poziom świadczonych usług. Systematycznie rozwijamy wiedzę i kompetencje branżowe.

Zajmujemy się zarówno produkcją urządzeń reklamowych, jak i ich dostawą, montażem oraz obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną. Jednostkom budżetowym oferujemy możliwość dokonania płatności w odroczonym terminie.

Mamy atrakcyjną i konkurencyjną ofertę. Jesteśmy otwarci na sugestie Klientów i stale ją poszerzamy. Dlatego zapraszamy do kontaktu również w przypadku, gdy nie znajdą Państwo oczekiwanego produktu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dostosowanego do Państwa potrzeb. Zaufanie naszej firmie to dobra decyzja.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.TechgrafQ
ul. Kamienna 26
61-423 Poznań

tel. +48 61 810 23 75
tel. +48 792 000 141

techgrafq@techgrafq.pl
gablotypoznan@gmail.com

.